Poslední zápasy

25.12.2014 14:44

V posledních dnech jsme sehráli tyto zápasy :

20.12.2014 jsme hráli opět derby s HC Hradec Králové, které výsledkově nevybočilo z letošních střetnutí. Herně jsme byli první dvě třetiny rovnoceným soupeřem, škoda odstoupení Zemiho ve 4' utkání pro nemoc, mohli jsme se prát o přijatelný výsledek až do konce zápasu. Ve třetí třetině nám došli síly a bylo hotovo. Konečný výsledek z pohledu HC Hradec Králové 9:3 (2:0, 3:2, 4:1). Více statistika.

22.12.2014 proběhlo domácí utkání s týmem HC Krkonoše. Utkání bylo jednoznačně v naší režii, od druhé třetiny trenéři prohodily hráčské posty obránců a útočníků. Konečný výsledek z pohledu HC Pardubice : 17:2 (7:0, 5:1, 5:1). Více statistika.

23.12.2014 jsme vyjeli sehrát letošní poslední mistrovské utkání na led SC Kolín. První dvě třetiny jsme měli utkání bezpečně pod kontrolou, ve třetí třetině však nastal náš kolaps, soupeři narostli křídla a náš náskok o 5 branek byl 4' před koncem už pouze o 1 branku. Kupili jsme chybu za chybou, přestali bruslit, zápas rozhodla naše branka v 60' do prázdně brány. Konečný výsledek z pohledu SC Kolín : 5:7 (0:4, 1:2, 4:1). Více statistika.